Get Adobe Flash player
menu
Sonda
Jakiej marki produkty preferujesz?
 


Pokarmy uzupełniające dla kanarków i innych ptaków

Quiko Rusk

Pokarm wysokoenergetyczny i białkowy. Jest to ekskrudowany środek pszenicy z dodatkiem witamin i soli mineralnych.

Sposób użycia: wymieszać w jednakowych proporcjach z chłodną przegotowana woda, po 5 minutach gdy zwiększy swoją objętość mieszać go z pokarmem jajecznym lub jajkiem i podawać ptakom.

 

Wiadro 5kg - 75 PLN

1kg - 15 PLN

Quiko Fauna

Naturalny pokarm dla ptaków europejskich. Służy także jako dodatek pokarmowy dla reszty ptaków, np: jako dodatek do karmy jajecznej w okresie lęgów i pierzenia. Jest oparty na mielonym sercu cielęcym z dodatkiem insektów w różnym stadium rozwoju. Zwiera także suszone jaja mrówcze, nasiona sosny, jałowca i dziko rosnących chwastów.

 

1 kg -  34 PLN

Quiko Goldy

Naturalny pokarm wzbogacony insektami i jajkami mrówczymi służący jako pokarm dla miękojadów takich jak słowiki chińskie, szpaki , drozdy, rudziki i inne. Służy także jako dodatek do karm jajecznej w okresie lęgów i pierzenia. 

 

Opakowanie 750 g -   28 PLN

 

Grit dla ptaków to dodatek uzupełniający dietę wszystkich ptaków.

Grit, zwany również kamieniem żwirkiem, to niewielkie drobiny skalne, które ptaki połykają i które pomagają im w trawieniu pożywienia. Grit umożliwia ptakom rozdrabnianie pokarmu w ich żołądkach, zapewniając lepszą przyswajalność składników odżywczych. Ptaki, które żyją na wolności, często znajdują wystarczającą ilość żwirku, piasku i innych drobnych kamyków w swoim naturalnym środowisku, takim jak na przykład łąki, lasy lub wybrzeża. Jednak w przypadku ptaków hodowlanych lub domowych, które żyją w zamkniętych pomieszczeniach lub klatkach, może być trudno znaleźć wystarczającą ilość gritu w swoim otoczeniu. W takim przypadku konieczne jest dostarczenie ptakom odpowiedniej ilości gritu, aby mogły prawidłowo trawić swoje pożywienie. Dlatego ważne jest, aby właściciele ptaków zapewniają swoim zwierzętom odpowiednią ilość gritu w diecie, aby zapewnić im zdrowie i dobre samopoczucie. Grit można kupić w sklepach zoologicznych i często jest dostępny w różnych rozmiarach, aby dopasować go do różnych gatunków ptaków.

 

Grit rozne rodzaje  2.5kg - 5 PLN

Grit rozne rodzaje 10kg - 20 PLN

Grit rozne rodzaje 20kg - 40 PLN

Grit drobny dla egzotyki muszelka węgiel 1kg  - 4 PLN

Grit Beyers Extra 5 kg

Mieszanka mineralna składająca się ze żwirku z muszli morskich, czerwonego kamienia, żwirku żołądkowego, żwirku z muszli ostryg, wzbogacona nasionami anyżu. Specjalna mieszanka na idealne trawienie. Powinien być dostępny do dziobania przez cały rok i należy uzupełniać regularnie.Duża zawartość wapnia i magnezu, przez co odgrywa ważną rolę w rozwoju kości, skorupek jajek i piór.

 

5 kg - 22 PLN

Sepia

Rozmiar 10-12 cm

Sepia jest doskonałym uzupełnieniem diety Twoich ptaków. Ta bogata w minerały i składniki odżywcze kość jest nie tylko pysznym przysmakiem dla ptaków, ale także wpływa korzystnie na ich zdrowie i kondycję. Bogactwo składników odżywczych: Sepia jest naturalnym źródłem wapnia, fosforu, magnezu i innych składników odżywczych, które są niezbędne dla zdrowego wzrostu i rozwoju ptaków. Regularne podawanie tego produktu wspiera zdrowie kości, pazurów i dzioba ptaków, a także pomaga utrzymać odpowiednią równowagę mineralną w organizmach. Doskonały dla ptaków wszelkiego rodzaju: Sepia jest odpowiedni dla różnych gatunków ptaków, w tym kanarków, papug, gołębi, perliczek i wielu innych. Naturalny i bezpieczny: Sepia jest w pełni naturalnym produktem, nie zawiera sztucznych dodatków ani substancji chemicznych. Zapewnia to ptakom zdrową i bezpieczną alternatywę dla sztucznych przysmaków i suplementów. Każdy kawałek sepii jest starannie przetwarzany i wysuszany, aby zachować jego jakość i trwałość. Wprowadź sepię do diety Twoich ptaków, aby zapewnić im zdrowie, dobrą kondycję i długotrwałą radość z jedzenia. To doskonały sposób na dbanie o zdrowie i zadowolenie Twoich pięknych ptasich przyjaciół.

Cena 1 szt 3 PLN

Sepia

Rozmiar 12-15 cm

Sepia jest doskonałym uzupełnieniem diety Twoich ptaków. Ta bogata w minerały i składniki odżywcze kość nie tylko stanowi pyszny przysmak dla ptaków, ale także pozytywnie wpływa na ich zdrowie i kondycję. Sepia to naturalny produkt, pochodzący z wewnętrznej struktury muszli niektórych gatunków kałamarnic i mątw, których skamieniałości znaleźć można na dnie oceanu. Bogactwo składników odżywczych: Sepia jest szczególnie znana ze swojego wysokiego zawartości wapnia. Ten minerał jest niezbędny dla zdrowych kości i mocnych jaj u ptaków. Oprócz wapnia, sepia zawiera także inne ważne składniki odżywcze, takie jak fosfor, magnez, cynk i żelazo. Wszystkie te składniki są kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania organizmu ptaków. Wspomaganie zdrowia: Podawanie sepii ptakom przynosi wiele korzyści. Wapń i fosfor zawarte w sepii wspierają zdrowie kości, pazurów i dzioba ptaków, co jest istotne, zwłaszcza dla tych gatunków, które wymagają silnych narzędzi do rozdrabniania pożywienia. Składniki odżywcze zawarte w sepii także wpływają na prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu nerwowego ptaków. Naturalna alternatywa: Sepia jest w pełni naturalnym produktem, wolnym od sztucznych dodatków i substancji chemicznych. Dlatego stanowi zdrową i bezpieczną alternatywę dla sztucznych przysmaków i suplementów diety dla ptaków. Kawałki sepii są starannie przetwarzane i suszone, aby zachować ich jakość i trwałość. Wielość gatunków ptaków: Sepia jest odpowiednia dla różnych gatunków ptaków, takich jak kanarki, papugi, gołębie, szczygłów, bastardów i wiele innych. Niezależnie od tego, czy posiadasz ptaki egzotyczne czy też tradycyjne domowe zwierzęta, sepia może stanowić wartościowe uzupełnienie ich diety.

Cena 1 szt 5 PLN

Kostka mineralna dla ptaków

 

waga: 45g,

rozmiar: 93mm x 57mm x 16mm

 

 

 

Cena 1 szt 2 PLN

Kostka mineralna dla ptaków

 

waga: 100g,

rozmiar: 125mm x 68mm x 17mm

 

 

 

Cena 1 szt 5 PLN

 

 

 

 

 

 
Szukaj
Przykładowe produkty
u01b.gif