Get Adobe Flash player
menu
Sonda
Jakiej marki produkty preferujesz?
 


Pokarmy uzupełniające dla kanarków i innych ptaków

Quiko Rusk

Pokarm wysokoenergetyczny i białkowy. Jest to ekskrudowany środek pszenicy z dodatkiem witamin i soli mineralnych.

Sposób użycia: wymieszać w jednakowych proporcjach z chłodną przegotowana woda, po 5 minutach gdy zwiększy swoją objętość mieszać go z pokarmem jajecznym lub jajkiem i podawać ptakom.

 

Wiadro 5kg - 100 PLN

1kg - 20 PLN

Quiko Fauna

Naturalny pokarm dla ptaków europejskich. Służy także jako dodatek pokarmowy dla reszty ptaków, np: jako dodatek do karmy jajecznej w okresie lęgów i pierzenia. Jest oparty na mielonym sercu cielęcym z dodatkiem insektów w różnym stadium rozwoju. Zwiera także suszone jaja mrówcze, nasiona sosny, jałowca i dziko rosnących chwastów.

 

1 kg -  34 PLN

Pinka dla ptaków

Mączka z pinki suszonej to naturalny dodatek czystego białka. Idealnie sprawdza się w diecie małych ptaków od pierwszego dnia po wylęgu, należy podawać ją w połączeniu z jajkiem lub samą. W przypadku ptaków owadow i owocożernych możemy posypywać na świeżo sporządzone sałatki. Wspomaga śpiew witalność i rozmnażanie.

Pinka suszona to produkt wysuszony, nie zawiera chityny oraz jest bogaty w witaminy i minerały. Pinka suszona cechuje się bogatą zawartością aminokwasów i kwasów tłuszczowych, dlatego powinna zostać włączona do codziennej diety. Pinka suszona jest w temperaturze 60°C, aby zachowała wszystkie wartości odżywcze.

Opakowanie 250 g -   18 PLN

 

biotyna quiko dla ptakow

Biotyna Quiko 150g

Quiko Biotin M to dodatek do diety dla patków hodowlanych i zaleca się go jako wsparcie żywieniowe podczas okresu pierzenia. Pozytywne właściwości

 

Cena 45 PLN

 

Grit dla ptaków to dodatek uzupełniający dietę wszystkich ptaków.

Grit, zwany również kamieniem żwirkiem, to niewielkie drobiny skalne, które ptaki połykają i które pomagają im w trawieniu pożywienia. Grit umożliwia ptakom rozdrabnianie pokarmu w ich żołądkach, zapewniając lepszą przyswajalność składników odżywczych. Ptaki, które żyją na wolności, często znajdują wystarczającą ilość żwirku, piasku i innych drobnych kamyków w swoim naturalnym środowisku, takim jak na przykład łąki, lasy lub wybrzeża. Jednak w przypadku ptaków hodowlanych lub domowych, które żyją w zamkniętych pomieszczeniach lub klatkach, może być trudno znaleźć wystarczającą ilość gritu w swoim otoczeniu. W takim przypadku konieczne jest dostarczenie ptakom odpowiedniej ilości gritu, aby mogły prawidłowo trawić swoje pożywienie. Dlatego ważne jest, aby właściciele ptaków zapewniają swoim zwierzętom odpowiednią ilość gritu w diecie, aby zapewnić im zdrowie i dobre samopoczucie. Grit można kupić w sklepach zoologicznych i często jest dostępny w różnych rozmiarach, aby dopasować go do różnych gatunków ptaków.

 

Grit rozne rodzaje  2.5kg - 5 PLN

Grit rozne rodzaje 10kg - 20 PLN

Grit rozne rodzaje 20kg - 40 PLN

Grit drobny dla egzotyki muszelka węgiel 1kg  - 4 PLN

Grit Beyers Extra 5 kg

Mieszanka mineralna składająca się ze żwirku z muszli morskich, czerwonego kamienia, żwirku żołądkowego, żwirku z muszli ostryg, wzbogacona nasionami anyżu. Specjalna mieszanka na idealne trawienie. Powinien być dostępny do dziobania przez cały rok i należy uzupełniać regularnie.Duża zawartość wapnia i magnezu, przez co odgrywa ważną rolę w rozwoju kości, skorupek jajek i piór.

 

5 kg - 22 PLN

Sepia

Rozmiar 10-12 cm

Sepia jest doskonałym uzupełnieniem diety Twoich ptaków. Ta bogata w minerały i składniki odżywcze kość jest nie tylko pysznym przysmakiem dla ptaków, ale także wpływa korzystnie na ich zdrowie i kondycję. Bogactwo składników odżywczych: Sepia jest naturalnym źródłem wapnia, fosforu, magnezu i innych składników odżywczych, które są niezbędne dla zdrowego wzrostu i rozwoju ptaków. Regularne podawanie tego produktu wspiera zdrowie kości, pazurów i dzioba ptaków, a także pomaga utrzymać odpowiednią równowagę mineralną w organizmach. Doskonały dla ptaków wszelkiego rodzaju: Sepia jest odpowiedni dla różnych gatunków ptaków, w tym kanarków, papug, gołębi, perliczek i wielu innych. Naturalny i bezpieczny: Sepia jest w pełni naturalnym produktem, nie zawiera sztucznych dodatków ani substancji chemicznych. Zapewnia to ptakom zdrową i bezpieczną alternatywę dla sztucznych przysmaków i suplementów. Każdy kawałek sepii jest starannie przetwarzany i wysuszany, aby zachować jego jakość i trwałość. Wprowadź sepię do diety Twoich ptaków, aby zapewnić im zdrowie, dobrą kondycję i długotrwałą radość z jedzenia. To doskonały sposób na dbanie o zdrowie i zadowolenie Twoich pięknych ptasich przyjaciół.

Cena 1 szt 3 PLN

Sepia

Rozmiar 12-15 cm

Sepia jest doskonałym uzupełnieniem diety Twoich ptaków. Ta bogata w minerały i składniki odżywcze kość nie tylko stanowi pyszny przysmak dla ptaków, ale także pozytywnie wpływa na ich zdrowie i kondycję. Sepia to naturalny produkt, pochodzący z wewnętrznej struktury muszli niektórych gatunków kałamarnic i mątw, których skamieniałości znaleźć można na dnie oceanu. Bogactwo składników odżywczych: Sepia jest szczególnie znana ze swojego wysokiego zawartości wapnia. Ten minerał jest niezbędny dla zdrowych kości i mocnych jaj u ptaków. Oprócz wapnia, sepia zawiera także inne ważne składniki odżywcze, takie jak fosfor, magnez, cynk i żelazo. Wszystkie te składniki są kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania organizmu ptaków. Wspomaganie zdrowia: Podawanie sepii ptakom przynosi wiele korzyści. Wapń i fosfor zawarte w sepii wspierają zdrowie kości, pazurów i dzioba ptaków, co jest istotne, zwłaszcza dla tych gatunków, które wymagają silnych narzędzi do rozdrabniania pożywienia. Składniki odżywcze zawarte w sepii także wpływają na prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu nerwowego ptaków. Naturalna alternatywa: Sepia jest w pełni naturalnym produktem, wolnym od sztucznych dodatków i substancji chemicznych. Dlatego stanowi zdrową i bezpieczną alternatywę dla sztucznych przysmaków i suplementów diety dla ptaków. Kawałki sepii są starannie przetwarzane i suszone, aby zachować ich jakość i trwałość. Wielość gatunków ptaków: Sepia jest odpowiednia dla różnych gatunków ptaków, takich jak kanarki, papugi, gołębie, szczygłów, bastardów i wiele innych. Niezależnie od tego, czy posiadasz ptaki egzotyczne czy też tradycyjne domowe zwierzęta, sepia może stanowić wartościowe uzupełnienie ich diety.

Cena 1 szt 5 PLN

Kostka mineralna dla ptaków

 

waga: 45g,

rozmiar: 93mm x 57mm x 16mm

 

 

 

Cena 1 szt 2 PLN

Kostka mineralna dla ptaków

 

waga: 100g,

rozmiar: 125mm x 68mm x 17mm

 

 

 

Cena 1 szt 5 PLN

 

 

 

 

 

 
Szukaj
Przykładowe produkty
ak05b.gif