Get Adobe Flash player
menu
Sonda
Jakiej marki produkty preferujesz?
 


Pokarmy jajeczne dla kanarków i innych ptaków

Kliknij aby powiększyć

Quiko Special

Pokarm jajeczny dla wszystkich kanarków

 


wiadro 5 kg - 90 PLN
1 kg - 18 PLN

Kliknij aby powiększyć

Quiko Junior

Pokarm jajeczny do odchowu młodych ptaków. Zawiera między innymi biotynę  bardzo dużo  pełnowartościowego białka, polecany również w czasie pierzenia.

wiadro 5 kg - 120 PLN
1 kg - 24 PLN

Kliknij aby powiększyć

Quiko Special Rot

Pokarm jajeczny czerwony dla kanarków czerwonych zawierający w składzie cantaxantynę

 


wiadro 5 kg - 100 PLN
1 kg - 20 PLN

Deli Natura

Deli Nature to firma, która produkuje różnego rodzaju karmy dla ptaków, w tym karmę jajeczną. Karmę jajeczną można podawać ptakom w celu uzupełnienia ich diety w cenne składniki odżywcze, takie jak białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i minerały. Karma jajeczna Deli Nature jest zwykle w formie granulek lub płatków, które można podawać ptakom na suche lub lekko zwilżone. Można ją podawać ptakom jako jedyny pokarm, ale zazwyczaj stanowi ona tylko uzupełnienie ich diety. Przed podaniem karmy jajecznej ptakom, warto zapoznać się z informacjami na opakowaniu, aby dowiedzieć się, jaką ilość należy podać w zależności od gatunku i wielkości ptaka. Należy również pamiętać o zapewnieniu świeżej wody dla ptaków, aby umożliwić im nawodnienie organizmu i poprawne trawienie karmy.

żółty suchy

żółty mokry

Worek 10 kg - 150 PLN
1 kg - 16 PLN

Combin Natur

CBianco

Pokarm jajeczny dla kanarków mozaikowych i białych dominantów.Ponieważ w swoim składzie nie zawiera karotenu nie powoduje przebarwień w lotkach i sterówkach.

 

1 kg - 18 PLN

Pokarm jajeczny czerwony

Witte Molen Eggfood Red to wysokiej jakości karma jajeczna, stworzona specjalnie dla kanarków kolorowych. Ta starannie opracowana formuła jest bogata w składniki odżywcze i aminokwasy, które doskonale zaspokajają zapotrzebowanie tych ptaków na białko. Witte Molen Eggfood Red ma wiele zalet i możliwości podawania. Możesz dostarczać go bezpośrednio jako samodzielną karmę, a także z łatwością mieszać z innymi rodzajami pokarmów jajecznych lub nawet namoczonym ziarnem, aby stworzyć zróżnicowane i smaczne posiłki dla Twojego kanarka. Podawanie tej karmy jajecznej jest szczególnie ważne w sezonie lęgowym, ponieważ zapewnia kanarkom niezbędne składniki odżywcze, które pomagają w prawidłowym rozwoju jaj i zdrowym procesie lęgowym. Stanowi ona aż 25% całkowitego dziennego zapotrzebowania na żywność, dlatego warto zadbać o jej regularne podawanie. Witte Molen Eggfood Red jest skomponowany w taki sposób, aby być kompletnym i zbilansowanym pożywieniem dla kanarków kolorowych. Nie zawiera sztucznych dodatków ani konserwantów. Zamiast tego, składa się z wysokiej jakości składników, takich jak bogate w białko jajka, starannie dobranych zbóż, nasion i minerałów. Dzięki temu Twoje ptaki będą miały zdrową i zrównoważoną dietę, wspierającą ich ogólną kondycję i piękne upierzenie. Wybierając Witte Molen Eggfood Red, możesz mieć pewność, że dostarczasz swoim kanarkom wysokiej jakości i specjalnie dostosowany pokarm jajeczny, który wspiera ich zdrowie i dobre samopoczucie. Dbaj o swoje piękne ptaki i zapewniaj im najlepszą opiekę żywieniową dzięki tej doskonałej karmie jajecznej od Witte Molen.

Cena za 1kg - 18 PLN

Worek 10 kg - 170 PLN

Pokarm jajeczna czerwona Eggfood Red

Bird Supreme Top Quality Eivoer to wysokiej jakości uzupełniająca karma dla wszystkich gatunków ptaków ziarno -lubnych. Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, których młode i dorosłe ptaki potrzebują podczas okresu lęgowego, pierzenia się oraz w czasie odpoczynku, takie jak białka, witaminy, makro- i mikroelementy. Idealna dla młodych gołębi. Pasty jajeczne dla ptaków są ważnym elementem diety, szczególnie w okresach, gdy ptaki potrzebują dodatkowego wsparcia takich jak okres lęgowy. Dzięki wysokiej zawartości białka, witamin i minerałów, pomagają w prawidłowym rozwoju młodych ptaków oraz wspierają regenerację dorosłych osobników. Dodatkowo, pasty jajeczne są łatwo przyswajalne, co sprawia, że są doskonałym źródłem energii i składników odżywczych. Bardzo ładnie barwiący.

Cena za 1kg - 18 PLN

Cena za worek 10kg - 170 PLN

 

 

 
Szukaj
Przykładowe produkty
j04b.gif