Get Adobe Flash player
menu
Sonda
Jakiej marki produkty preferujesz?
 


Pokarmy uzupełniające dla kanarków i innych ptaków

Quiko Rusk

Pokarm wysokoenergetyczny i białkowy. Jest to ekskrudowany środek pszenicy z dodatkiem witamin i soli mineralnych.

Sposób użycia: wymieszać w jednakowych proporcjach z chłodną przegotowana woda, po 5 minutach gdy zwiększy swoją objętość mieszać go z pokarmem jajecznym lub jajkiem i podawać ptakom.

Worek 5 kg - 65 PLN

Wiadro 5kg - 70 PLN

1kg - 14 PLN

Quiko Fauna

Naturalny pokarm dla ptaków europejskich. Służy także jako dodatek pokarmowy dla reszty ptaków, np: jako dodatek do karmy jajecznej w okresie lęgów i pierzenia. Jest oparty na mielonym sercu cielęcym z dodatkiem insektów w różnym stadium rozwoju. Zwiera także suszone jaja mrówcze, nasiona sosny, jałowca i dziko rosnących chwastów.

Brak Wiadro 4 kg -  120 PLN

1 kg -  32 PLN

Quiko Goldy

Naturalny pokarm wzbogacony insektami i jajkami mrówczymi służący jako pokarm dla miękojadów takich jak słowiki chińskie, szpaki , drozdy, rudziki i inne. Służy także jako dodatek do karm jajecznej w okresie lęgów i pierzenia. 

 

Opakowanie 750 g -   28 PLN

 

Sepia naturalna

To suszona muszla matwy , doskonale zrodlo wapnia, wzmacnia kosci, ostrzy dziob, dostarcza ptakom niezbednych mineralow.

 

16--18 cm    1szt  -   7 PLN

19 --22 cm   1szt  -  10 PLN

 

Grit dla ptaków to dodatek uzupełniający dietę wszystkich ptaków.

Jako niezbędny dodatek pokarmowy dostarcza ważnych i cennych dla prawidłowego rozwoju minerałów i mikroelementów. Dodatkowo mielone kamyczki cierne które pełnią bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni żołądkowych i wspomagają proces trawienia.

 

Grit rozne rodzaje  2.5kg - 5 PLN

Grit rozne rodzaje 10kg - 20 PLN

Grit rozne rodzaje 20kg - 40 PLN

Grit Beyers Extra 5 kg

Mieszanka mineralna składająca się ze żwirku z muszli morskich, czerwonego kamienia, żwirku żołądkowego, żwirku z muszli ostryg, wzbogacona nasionami anyżu. Specjalna mieszanka na idealne trawienie. Powinien być dostępny do dziobania przez cały rok i należy uzupełniać regularnie.Duża zawartość wapnia i magnezu, przez co odgrywa ważną rolę w rozwoju kości, skorupek jajek i piór.

 

5 kg - 20 PLN

 

 

 
Szukaj
Przykładowe produkty
u02b.gif